Vandali na Slnečnej ulici

Zodpovednosť za riešenie: Lozorno

Neriešený

Zaslal: Darina Papáčová, 06. augusta 2015

rozbity tanier a velke crepiny na krizovatke Slnecna/Potocna (pri mostiku)
otocena dopravna znacka "Slepa ulica" do Slnecnej ulice
opat "nakupovali" v nasej predzahradke

posielam do dennika "Zo zivota obce"
pekny den
Papacova
Slnecna 18

Komunikácia so samosprávou o riešení podnetu

Komunikáciu so samosprávou zverejníme na tomto mieste.

Diskusia

Darina Papáčová: drzali sme sa Zbirkovho "Porad si sam..."
ulicu sme pozametali, rastlinu dosadili a znacky otocili do spravnej polohy...
Manevre s dopravnymi znackami s opakovali niekolko krat
Par cudzich vodicov voslo do nasej ulicky, pretoze znacku "Slepa ulica" nevideli, ale na taketo cvicenie sme si uz zvykli. Najviac somrali chodci, iduci od zastavky, ked sa pred nimi na uzkej cesticke museli auta otacat, pretoze cez stlpove zabrany neprsli

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.