Ortútska cesta-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Malachov

Vyriešený

zničená/čiastočne zhorená lavička pri rázsošníku Ortúty-horáreň

12. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet, pôjdeme sa na to pozrieť.

Ferenc Gajdúšková, starostka
25. august 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, náprava problému bola zrealizovaná. Poškodenú lavičku sme odstránili.

Lucia Ferenc Gajdúšková

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.