Prepadnutý chodník 1.mája

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

Vyriešený
meno
Katarína 26. mája 2018

Prepadnuty chodnik (uzaver hydrantu?) na ulici 1. maja. Tento stav trva uz minimalne 3 mesiace. Na danom mieste je nejaka doska, ktora tuto zavadu kryje.
Bude dany stav opraveny, alebo to tam uz bude ako ozdoba?

29. máj 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, dovoľujeme si doplniť k Vášmu odkazu že objednávka na opravu poškodeného poklopu bola zadaná nášmu dodávateľovi služieb a v najbližších dňoch bude zrealizovaná.

Ing. Chrenko, MsÚ Malacky
04. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň ,
poklop bol vymenený .
S pozdravom

Ing.Gúth ,TEKOS spol. s r.o.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania