Veľkomoravská-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Malacky

V riešení
meno
Michal 29. júna 2020

Autá sú často zaparkované na trávniku. Trávnik je úplne zničený.

28. jún 2020

Michal

To iste, 28.06.2020, o 14:05.
30. jún 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Ďakujeme za Váš podnet. Postúpili sme ho útvaru výstavby a životného prostredia.
Kto? Útvar výstavby a životného prostredia

Matúš Gelinger
ÚVaŽP
05. august 2020

Michal

Veľkomoravská-parkovanie-problémové

Vodiči prerezali kríky pre parkovacie miesta !!! Je toto v poriadku???
Na tomto mieste je zvyčajne parkuje veľká biela dodávka.

Prosím, vyriešte tento problém, trvá už niekoľko rokov.
05. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet sme opätovne preposlali samospráve.
S pozdravom
Administrátorka portálu OPS

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania