Veterná-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Neriešený

Dlhodobo odstavené vozidlo na parkovisku za Coop Jednotou na sídlisku Brehy.

13. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Kmeťová
Odkaz pre starostu
[email protected]
08. jún 2022

Milos Valek

to auto tam je uz tri roky, ani sa nepohlo , rieste tie problemy lebo kdh uz v zivote nebudu poslancami
08. jún 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,
Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]
11. jún 2022

Milos Valek

aktualne je stale na tom istom mieste
29. jún 2022

Milan Lassak

Výzvu ste mu tam síce dali, ale dátum na papieri 02/2020. To ako vážne? Výzva na auto vyvesená pred pár dňami.
30. jún 2022

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Admin
Odkaz pre starostu
[email protected]

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.