Hlinisko-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Neriešený

A keby len táto zaujímalo by ma kedy budeme mat v meste poriadku aj ostatné úseky????

06. august 2020

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

komentár bol odstránený. Chcem diskutujúcich upozorniť na dodržiavanie pravidiel slušného správania, zdržanie sa vulgarizmov a držanie sa vecnej povahy podnetu. Ďalšie príspevky porušujúce pravidlá, prípadne obsahujúce osobné útoky na pracovníkov/čky samosprávy či ostatných diskutujúcich, budú vymazané.

Ďakujem.

Andrea Addová
Odkaz pre starostu
addova.odkaz@gmail.com
07. august 2020

Konar Konarovity

Tak jako ďakujem ja len chcem povedať ze u nás sa riešia nepodstatne veci a nie podstatne a malo by sa už vedeníe mesta spametat pekný deň prajem
01. december 2020

Juraj Gerek

táto cesta je naozaj v zlom stave

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania