Námestie Antona Bernoláka-neporiadok z rozpadávajúceho sa múrika

Zodpovednosť za riešenie: Námestovo

Vyriešený
meno
B. K. 08. júla 2020

Dobrý deň,
myslím, že je tomu rok, čo sa na tejto ulici urobil krásny nový chodník. Oplotenie okolo chodníka je v katastrofálnom stave. Budova a oplotenie zrejme nepatria mestu. Ale možnože by mesto vedelo problém vyriešiť.
Skúste poprosiť majiteľa budovy o odpratanie kusov muriva, ktoré odpadáva na nový chodník alebo ak to nie je protizákonné, odpracte to odpadávajúce murivo v rámci služieb mesta. Bolo by to krásne gesto. Ďakujem.

09. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet. Kontaktovali sme správcu budovy Makyta so žiadosťou o odstránenie častí rozpadávajúceho sa múrika, ktoré padajú na chodník.
S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo
14. júl 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet bol vyriešený. Chodník je vyčistený. S pozdravom za TS Mgr. Veronika Floreková

Technické služby mesta Námestovo

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania