Poškodená cesta a odvodnenie do kanalizácie

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

V riešení

Zaslal: Daniel Kopunec, 29. mája 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

na ul. dukelska je poskodena cesta popri parkovisku. zle spadovanie cesty sposobilo v zimnych mesiacoch zamrzanie vody v tomto "zlabe" a nasledne nastalo poskodenie asfaltu. ziadam o opravu.

22. jún 2018

Odpoveď samosprávy

Úprava komunikácie Ul. Dukelská bude zaradená do plánu prác
v roku 2019. Narušená vrstva asfaltu sa vyberie a do užlabia sa
osadí žlabovka s odvodnením do uličnej vpuste.

Ing. Milan Blaško, vedúci OVRMD, MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.