Preplnený kôš na ulici SNP

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

V riešení

Zaslal: Andrea, 25. júla 2018

Takto vyzerá 3 týždne nevysypaný kôš. Možno by bolo vhodné aspoň cez prázdniny vyprázdňovať koše častejšie.

27. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Informovali sme TSM, ktoré následne zabezpečia vývoz.

Ing. Blaško, vedúci oddelenia výstavby a rozvoja mesta - MsÚ

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania