Považská ulica-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený

Odpadky mimo kontajneru. Przniace okolie.

10. február 2019

Témy Mesta

Upratané, už je na mieste naviac iba papierovy odpad ktory sa aktualne nezmestil do kontajnerov. :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania