Lipová ulica-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Odpadky medzi kontajnermi v oboch priestoroch s kontajnermi na ulici Južná.

10. február 2019

Témy Mesta

Zatiaľ žiadna zmena.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania