Tematínska ulica-lavička-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Vyriešený
meno
Mário Vyzváry 02. mája 2019

Staré lavičky s chýbajúcimi drevenými časťami určené na renováciu alebo výmenu.

07. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com
10. jún 2019

Mário Vyzváry

TSM Nové Mesto nad Váhom už vymenili chýbajúce drevené časti za nové.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania