Tematínska ulica-detské ihrisko-poškodené

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený
meno
Tomas 12. mája 2021

Ihrisko nebolo tak dávno vybudované aby bolo takto poskodene

03. jún 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom

Veronika Prachárová
Odkaz pre starostu
pracharova@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania