Krátka ulica-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

26. september 2021

Zuzana

Dobry deň. Pripájam sa k pánovi Jozefovi. pred časom som sa do NMnV prisťahovala a teda starostlivosť o verejné priestranstvo má veľké slabiny. Dnes som čakala na návštevu na autobusovej stanici a nebolo to príjemné, ba priam zahanbujúce. Odpadky kam sa človek pozrie. V okolí ulice Tematinska to vyzerá okolo kontajnerov veľmi podobné ako na fotke.
30. september 2021

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

podnet bol opätovne preposlaný samospráve.

S pozdravom,

Barbora Peregrim
Odkaz pre starostu
odkaz@institutsgi.sk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania