Železničná ulica-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo bez EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Zaslané samospráve
meno
Jana 13. októbra 2021

Už roky na Zelenej blokuje parkovacie miesto vrak auta bez EČV. Tým, že sa ,,samo,, rozoberá na súčiastky, ohrozuje obyvateľov, zvieratá aj prírodu. Parkovisko je aj po tom ,čo Mesto odkrojilo zo zelene, stále nedostačujúce, tak prečo tam tolerujeme takýto vrak?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.