Ulica J. Weisseho-cesta-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Ziadam mesto aby reklamovalo u zhotovitela nekvalitne zrekonstruovanu cestu. Nie je predsa mozne aby sa na novej ceste po dazdi objavili mlaky ktore neodtekaju. Toto je nepripustne a nie je to v sulade s normami. Takato cesta bude vykazovat po par zimach opatovne vytlky a bude je treba opravovat co by nebolo nutne pri kvalitne odvedenej praci. Je mi luto ze mesto ignoruje reklamaciu a treba ho na to upozornit! Co robite?

12. jún 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania