Nedokončená oprava v areáli škôlky Hurbanova

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený

Zaslal: Vladimir, 07. septembra 2018 Odoslané z mobilnej aplikácie

Aj ked oprava muru v areali skolky prebiehala cele leto vo vnutri je to stale nedokoncene aj po zaciatku skolskeho roku. Na tomto mieste je zvysene nebezpecensto urazu deti. V areali skolky sa prepadava aj chodnik v blizkosti kanalizacnej vpuste.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.