Ulica Dr. I. Markoviča-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: Nové Mesto nad Váhom

Neriešený
meno
Jozef Kisel 18. decembra 2019

Bordel , smrad , špina. Neprispôsobiví spoluobčania chodia po košoch vyberajú ich a robia neporiadok. Neznáme auta nacuvaju a vyhadzujú vrecia odpadu a ine. Odkladanie odpadu ktorý patrí na zberný dvor nie pri nádoby.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania