Cestička z Roľníckej na Janka Kráľa

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Szabolcs Szalai, 01. novembra 2016

Krátka cestička (skratka) na rohu Roľníckej (od malého parkoviska) a Janka Kráľa je vo veľmi zlom stave a počas dažďa alebo po daždi je tam vždy blato. Dalo by sa to nejako skultivovať? Veľa ľudí si tam skracuje cestu. Plus spodné konáre zo stromu by bolo potrebné odstrániť.

16. november 2016

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za Váš podnet. Pracovníci odboru komunálnych služieb danú cestičku dňa 08.11.2016 opravili - upravili pôvodné a doložili nové melioračné tvárnice a vybetónovali rozbitú plochu pri zábradlí vedľa smetných nádob a zariadili orezanie zavadzajúcich konárov stromu (viď. fotografie).

S pozdravom,
Ing.Iveta Kmeťová
Mestský úrad Nové Zámky
Odbor komunálnych služieb
Referát dopravy


17. november 2016

Szabolcs Szalai

Ďakujem za pohotové riešenie tohto podnetu. Myslím si, že to ocenia aj ostatní občania, ktorí bývajú v okolí, prípadne sa tadiaľto často prechádzajú.

S pozdravom,

Szabolcs Szalai

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.