Aktualizovať podnet
Vozidlo dlhodobo zaberajúce parkovisko

Nahrajte obrázok aktualizácie podnetu:

Vaše meno:

Váš e-mail:

Koľko je jedna plus jedna? (zadajte číslo):


   alebo   ísť späť


Pomoc

Pomocou nasledovného dialógu nás môžete upozorniť na akúkoľvek zmenu príslušného podnetu, či už sa jedná o jeho nápravu, alebo naopak zhoršenie daného stavu.

Vozidlo dlhodobo zaberajúce parkovisko

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Neriešený

Zaslal: Eva Polerecká, 13. apríla 2017

Vozidlo už niekoĺko rokov stojí na parkovisku na Lastovičej ulici/križovatka s T.G.Masaryka pri PNS/ STK a emisnú nemá platnú už 5 rokov a len zaberá parkovisko obyvateľom okolia.

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.