Parkovisko - bývala elektrotechnická škola

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Neriešený

Zaslal: Andrea Kadarova, 24. júla 2017

Dobry den, prosim Vas o doriesenie situacie na parkovisku medzi Vajanskeho a Vansovej ul. - byvala SPSE. Problem je nerovny povrch a stav po dazdi ako na fotke. Dakujem pekne, Kadarova

11. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, na tomto mieste sa plánuje v roku 2018 výstavba garážového domu.

S pozdravom
Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta Nové Zámky

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.