Nová parková cesta: Centrum mesta - sídlisko Juh

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený

Zaslal: Martin Vyžinkár, 01. februára 2018

Dobrý deň, na svahu (vraj tu má byť budúci mestký park, sa písalo nedávno) medzi centrom mesta a sídliskom Juh sa povedľa chodníka vinie nová, nedávno vyjazdená, cesta. Je to v poriadku? Ďakujem za odpoveď, MV

14. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Váš podnet bol preposlaný na Mestskú políciu.

S pozdravom
Peter Kijaček
MsU Nové Zámky
sekretariát primátora mesta
15. február 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Na základe zistených informácií je podozrenie, že verejná zeleň bola poškodená pri zbere komunálneho odpadu vodičom multicaru firmy, ktorá sa zberom zaoberá.
Z uvedeného dôvodu bol upozornený kompetentný zamestnanec firmy aby poučil svojich vodičov o dodržiavaní Zákona o cestnej premávke č. 8/2009 Z. z., § 4 ods. (2), písm. j).
Hliadky MsP budú venovať uvedenej lokalite zvýšenú pozornosť


S pozdravom
Mgr. Jozef Tököly
náčelník MsP Nové Zámky
15. február 2018

Martin Vyžinkár

Ďakujem Vám za odpoveď. Ešte dve otázky - keď už viete kto je autorom cesty cez parkovú plochu: 1.) bude plocha uvedená do pôvodného stavu? , 2.) ak áno, bude to na náklady Mesta alebo toho kto plochu poškodil?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.