Rekonštrukcia chodníka ul Železničiarska

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

V riešení
meno
Patrícia 10. októbra 2018

Dobry den
posielam stav chodnikov na ul Zelezniciarska.
Chodniky ako vidite su v dezolátnom stave. Poprosim
informaciu, kedy bude prebiehat rekonstrukcia chodnikov aj za 3.mostami, konkretne na ul. Zelezniciarska.dakujem pekne

15. október 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,vašim podnetom sa zaoberá Odbor komunálnych služieb


S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta

Mestský úrad Nové Zámky
26. február 2019

Viera

Dobrý deň,chcem sa informovať ohladne tohoto podnetu.Odbor komunálnych služieb sa zaoberá týmto podnetom od 15.októbra 2018 a doteraz nedal ani len odpoveď alebo aspoň informáciu ,čo bude s chodníkmi na Železničiarskej ulici?Kedy začnú s rekonštrukciou chodníkov aj na tejto ulici?
Ďakujem.
27. február 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.