Banskobystrická-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Zodpovednosť za riešenie: Nové Zámky

Vyriešený
meno
Dušan 11. februára 2019

Dobrý deň,

rád by som nahlásil prepadnuty poklop na križovatke Banskobystrická a Kostolná viď obrázok.

Ďakujem

01. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, váš podnet bol poslaný na Odbor komunálnych vecí, ktorý sa ním zaoberá.
Kto? Odbor komunálnych vecí

S pozdravom

Peter Kijaček
sekretariát primátora mesta
Mestský úrad Nové Zámky
06. august 2019

Dušan

poklop opraveny

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.