Vojty-neporiadok a odpadky-čierne skládky

Zodpovednosť za riešenie: Ochodnica

Neriešený
meno
Richard Šperka 19. marca 2021

Zdravím. Bolo by možné v danej lokalite "Odpočívadlo nad Ochodnicou - smer Petránky" odstrániť smetnú nádobu (na foto)? Ľudí to zbytočne nabáda nechávať a zhromažďovať tam odpad. Pripadne dodatočne umiestniť tabuľu s výzvou na udržovanie poriadku a čistoty. Ďakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.