Priechod pre chodcov je nesprávne umiestnený. Podľa priložzného obrázka, chodec musí ísť dokola po červenej trase. Efektívne umiestnenie prechodu pre chodcov pri autob.zastávkach by chodec prešiel kratšie po zelenej trase. Ďakujeme
sorac, ale pochybujem ze je dobry napad dat prechod priamo pred autobusovu zastavku a nechat ludi skakat spred parkujuceho autobusu rovno pod kolesa aut...
03. máj 2020
Odpoveď samosprávy
Dobrý deň, komunikácia č. II/502 nepatrí Mestu Pezinok.
Existujúci priechod pre chodcov je vzdialený cca 30 m od zastávky.
Zodpovednosť za riešenie: Regionálne cesty Bratislava a.s., ktoré sú správcom komunikácie.
27.11.2019 12:38
Dobrý deň, ďakujeme za váš podnet, pozrieme sa na to.
História úprav
03.05.2020 21:33
Dobrý deň, komunikácia č. II/502 nepatrí Mestu Pezinok.
Existujúci priechod pre chodcov je vzdialený cca 30 m od zastávky.
Zodpovednosť za riešenie: Regionálne cesty Bratislava a.s., ktoré sú správcom komunikácie.
Martin Hubka