Zakrytie pieskoviska

Zodpovednosť za riešenie: Iný subjekt

Zaslané samospráve

Zaslal: Peter Farkaš, 22. apríla 2016

Problém sa týka detských pieskovísk v okolí bytového domu 2026/48. Keďže pieskovíská na fotkách sú často navštevované deťmi, chceli by sme poprosiť, aby aspoň jedno pieskovisko bolo možné zakryť.
Zároveň chcem poďakovať mestu za pravidelné čistenie, úpravu a obnovu piesku v roku 2015. Dúfam, že to bude pokračovať aj tento rok.
Vopred ďakujeme za vybavenie nášho podnetu.

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.