Jazdecká-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: Prešov

Vyriešený
meno
Matej 03. septembra 2019

Na Jazdeckej ulici je pokreslená zvislá dopravná značka A 29b. Fotografia je iba z google máp pre presné znázornenie miesta. Lokalita na mape nie je veľmi presná nakoľko pri presnom označení špendlíka, mi doťahuje nesprávnu ulicu.

04. september 2019

Odpoveď samosprávy

Týmto potvrdzujeme doručenie Vášho podnetu, pričom mesto Prešov tento podnet preskúma a podľa možností prijme opatrenia na nápravu. O výsledku jeho vybavenia bude bezodkladne informovať doménu www.odkazprestarostu.sk.

Mestský úrad v Prešove
16. september 2019

Marek Seliga

Pripájam aktuálne foto :)
25. september 2019

Matej

Podnet je vyriešený, ďakujeme mesto!
01. október 2019

Odpoveď samosprávy

Váš podnet bol prešetrený zamestnancom Mestského úradu v Prešove, firme MP KANAL service s.r.o., ktorá je zmluvným partnerom mesta pre údržbu miestnych komunikácií, bolo zadané vyčistiť značku.
Ďakujeme Vám za Váš podnet a vážime si Vašu pozornosť ako vnímavého občana tohto mesta.

Mestský úrad v Prešove

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania