Riečna ulica-priechod pre chodcov-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
frantisek 02. októbra 2020

Dobry den,

na ulici Riecna, na krizovatke s Bojnickou cestou chyba bezpecny prechod cez cestu. Je mozne ho dorobit? Chcelo by to mozno aj kusok potiahnut chodnik.

Dakujem

05. október 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí referát dopravy.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania