Celoplosna regulacia vizualneho smogu - reklamy

Centrum, Dlhá ulica, Piesky - Námestie slobody


13. septembra 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 

Znizenie rychlosti

Staré sídlisko - Ulica A. Rudnaya


13. septembra 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 

Komunitne kompostovanie

Staré sídlisko - Klampiarska ulica


13. septembra 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 

Prevrátený kontajner na oblečenie

Staré sídlisko - Súbežná ulica


29. marca 2017

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 

Pozostatky po stĺpe

Zapotôčky - Ulica za depom


05. októbra 2016

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 

Podozrenie na vrak

Staré sídlisko - Ulica A. Rudnaya


25. septembra 2016

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 

Stav chodnika na rohu Bjornsona a J.Krala

Staré sídlisko - Ulica B. Björnsona


25. septembra 2016

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 

Zateplovanie domov na Starom sidlisku

Staré sídlisko - Bojnická cesta


09. septembra 2016

10 komentárov 2 aktualizácie

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený