Ulica A. Rudnaya-strom-zlomený konár

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení

prosím o odstranenie zlomeneho konara.

24. máj 2021

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí TSMPD.

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
04. jún 2021

frantisek

konar tam stale visi. dal by som to dole aj sam ale je to vysoko
24. jún 2021

frantisek

uz je to presne mesiac, stale nic?
28. júl 2021

frantisek

dva mesiace..

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania