Ján Kuciak, Martina Kušnírová ✝ 2018

Staré sídlisko

Zaslané samospráve
 

Nebezpečné kamene

Staré sídlisko - Ulica J. Kráľa


21. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 

Separácia odpadu

Staré sídlisko - Ulica Š. Králika


16. apríla 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Zaslané samospráve
 

Znečistené jazierko

Staré sídlisko - Riečna ulica


12. apríla 2018

4 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Zaslané samospráve
 
Marec 2018

Katastrofálna cesta / zničené parkovisko

Staré sídlisko - Vnútorná ulica


22. marca 2018

1 komentár

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 

Zničená zeleň pred bytovým domom

Staré sídlisko - Vnútorná ulica


22. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 

Zničená cesta

Staré sídlisko - Vnútorná ulica


22. marca 2018

1 aktualizácia

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 

Výtlky a následne zničená zeleň

Staré sídlisko - Vnútorná ulica


22. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 

Túlavé mačky v kríkoch

Staré sídlisko - Ulica A. Rudnaya


21. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený
 
V riešení
 

Staré stromy staré sídlisko

Staré sídlisko - Ulica Š. Králika


12. marca 2018

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

V riešení
 
V riešení
 
Vyriešený
 
Február 2018
Vyriešený
 

Mestská plaváreň

Staré sídlisko - Ulica S. Chalupku


15. februára 2018

2 komentáre

Zodpovednosť: MÚ Prievidza

Vyriešený