Staré sídlisko, Verejné služby

V riešení
 
meno užívateľa

Ulica Š. Králika-kanalizácia-havária kanalizačného potrubia

Staré sídlisko - Ulica Š. Králika
21. januára 2021 Komentáre1 Hodnotenie0
Október 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Malookružná ulica-Verejné služby-iné

Staré sídlisko - Malookružná ulica
01. novembra 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
September 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica S. Chalupku-Verejné služby-iné

Staré sídlisko - Ulica S. Chalupku
26. septembra 2020 Komentáre11 Hodnotenie3
August 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Gorazdovo nábrežie-Verejné služby-iné

Staré sídlisko - Gorazdovo nábrežie
20. augusta 2020 Komentáre1 Hodnotenie3
V riešení
 
meno užívateľa

Gorazdovo nábrežie-osvetlenie-nefunkčné

Staré sídlisko - Gorazdovo nábrežie
11. augusta 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
Apríl 2020
V riešení
 
meno užívateľa

Malá ulica-kanalizácia-poškodený kanalizačný poklop

Staré sídlisko - Malá ulica
26. apríla 2020 Komentáre3 Hodnotenie0
Marec 2020
Vyriešený
 
meno užívateľa

Gorazdovo nábrežie-rozhlasový reproduktor-poškodený

Staré sídlisko - Gorazdovo nábrežie
19. marca 2020 Komentáre2 Hodnotenie0
Uzavretý
 
meno užívateľa

Ulica Š. Baniča-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Staré sídlisko - Ulica Š. Baniča
12. marca 2020 Komentáre5 Hodnotenie1
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica A. Sládkoviča-Verejné služby-iné

Staré sídlisko - Ulica A. Sládkoviča
01. marca 2020 Komentáre0 Hodnotenie0
December 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Malá ulica-osvetlenie-poškodené stĺpy

Staré sídlisko - Malá ulica
30. decembra 2019 Komentáre3 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Tkáčska ulica-osvetlenie-nefunkčné

Staré sídlisko - Tkáčska ulica
25. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Š. Králika-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Staré sídlisko - Ulica Š. Králika
19. decembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica A. Rudnaya-osvetlenie-nefunkčné

Staré sídlisko - Ulica A. Rudnaya
16. decembra 2019 Komentáre2 Hodnotenie0
Október 2019
V riešení
 
meno užívateľa

Malá ulica-osvetlenie-chýbajúce/nedostatočné

Staré sídlisko - Malá ulica
03. októbra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0
September 2019
Vyriešený
 
meno užívateľa

Ulica Š. Králika-kanalizácia-upchatá

Staré sídlisko - Ulica Š. Králika
12. septembra 2019 Komentáre0 Hodnotenie0