Malookružná ulica-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Výtlk Malookružná 31, keď už robíte staré sídlisko nebolo by zlé spraviť aj tento výtlk

03. máj 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Jeho riešenie zabezpečí spoločnosť TSMPD.
Kto? TSMPD
Kedy? jar 2022

Michaela Beňadiková
Mesto Prievidza
15. august 2022

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
dňa 15. 08. 2022 bola uvedená lokálna porucha opravená a riešený úsek komunikácie uvedený do zjazdného stavu. V najbližších dňoch bude oprava ešte ošetrená stálopružnou zálievkou.
S pozdravom

Ing. Roman Bartoš
vedúci strediska miestnych komunikácií a správy parkovísk
15. august 2022

Roland Urgošík

super, ďakujeme 👍

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania