#98 Nevhodne umiestnená značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Neriešený
meno
Anonymný užívateľ 14. februára 2016

Značka P 1 - Daj prednosť v jazde v križovatke ulíc Medveckej - Mariánska je umiestnená na nevhodnom mieste. Podľa vyhlášky č. 9/2009 musia byť zvislé dopravné značky včas viditeľné z dostatočnej vzdialenosti, čo nie je dodržané´.

Značku je potrebné umiestniť na stožiar osvetlenia priechodu a zároveň odstrániť tvarovo unikátny stĺpik, na ktorom je umiestnená. Okrem toho smreková húština bráni rozhľadu na križovatku a je potrebné smreky bezprostredne pred križovatkou vypíliť.

K podnetu žiadam aj vyjadrenie Okresného dopravného inšpektorátu v Prievidzi.

18. február 2016

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Stanovisko zabezpečí referent pre dopravu MsÚ.
V prípade, že chcete vyjadrenie Okresného dopravného inšpektorátu, prosím kontaktujte priamo dopravný inšpektorát. Portál Odkaz pre starostu je komunikačný kanál slúžiaci na kontaktovanie samosprávy.
Ďakujeme za pochopenie.

Michal Ďureje
hovorca mesta
05. január 2017

Anonymný užívateľ

Žiadna odpoveď ani riešenie. Podnet NERIEŠENÝ.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania