Odstavené auto

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Sonic 25. júla 2017

Dobry den, chcem upozornit na dlhodobo odstavene vozidlo na ulici Vychodna. Stoji tam bez pohnutia cca 2 mesiace. Ako vidiet na fotografii asi ani tak skoro pojazdne nebude. Za vyriesenie dakujem.

27. júl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Vyjadrenie k nemu poskytne Mestská polícia Prievidza.

Marián Kucman
referent pre projekty a podnety obyvateľov
Mestský úrad Prievidza
31. júl 2017

Sonic

Vyjadrenie poskytne. Ako vidiet na fotke zabera celu sirku chodnika. Proste tam to auto vobec nema co hladat. Snad sa to podari co najskor vyriesit. Dakujem
15. august 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň.
Vozidlo bolo preparkované mimo chodníka. Majiteľ ho po oprave plánuje ďalej využívať.
Jeho odstránenie z miesta odsledujeme.

Mestská polícia Prievidza
16. august 2017

Sonic

Snad to nebude na vianoce. Ale dakujem.
21. september 2017

Sonic

Tak ubehol mesiac a auto stale stoji na komunikacii bez milimetroveho pohybu. Treba to vyriesit pokutou, alebo zaplatenim za prenajom plochy. Inak tam to auto naozaj bude do vianoc.
30. apríl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
vozidlo je odstránené.

Mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania