Znečistená cesta

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený

Zaslal: Peter, 19. decembra 2017

Znečistená cesta popadaným lístim na ulici Bôrová.

22. december 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Vyčistenie chodníka a komunikácie zabezpečíme prostredníctvom VPP pracovníkov.

Natália Svítková
Referent pre projekty a podnety obyvateľov
28. december 2017

Odpoveď samosprávy

Znečistená ulica je zahranutá do harmonogramu upratovacích prác.
Pri jej čistení bude nápomocná mestská spoločnosť TSMPD s.r.o.

Natália Svítková
Referent pre projekty a podnety obyvateľov
03. január 2018

Odpoveď samosprávy

Dňa 02. 01. 2017 bola predmetná komunikácia na Bôrovej ulici vyčistená.

Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk
08. január 2018

mirec ........

a kedy chcete vycistit ulice na Starom sidlisku?

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.