Neopílené stromy na ulici Tichá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Miroslav Kováč 10. júla 2018

Na Tichej ulici neopílené lipy - konáre sú až po zem! A vo dvore na polovicu vyschnutý agát ktorý je hrozbou! Počul som, že ho mesto už chcelo vypíliť ale nejaká suseda to nedovolila, pretože pod ním sedáva v tieni.. To ako vážne?

17. júl 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za nahlásenie podnetu. Situáciu preveríme a požiadame mestskú spoločnosť o riešenie.

Natália Svítková
referent pre podnety obyvateľov
10. september 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
listnaté stromy boli opílené spoločnosťou TSMPD s.r. o. v priebehu 31. kalendárneho týždňa . Takisto bol opílený aj suchý agát, nachádzajúci sa vo vnútrobloku predmetnej lokality.

Silvia Masariková
Vedúca strediska záhradníckych služieb

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania