Poškodená dopravná značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Janíčko 22. augusta 2018

Poškodená dopravná značka pri Alfaplaste

27. august 2018

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujem za nahlásenie podnetu. O nápravu sme požiadali mestskú spoločnosť TSMPD, s.r.o.

Natália Svítková
Referent pre podnety obyvateľov
23. november 2018

Odpoveď samosprávy

dňa 12. 11. 2018 bola poškodené dopravné značenie opravené.

Roman Bartoš
Vedúci strediska miestnych komunikácii a správy parkovísk

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania