Nábrežná ulica-dlhodobo odstavené vozidlá-nezistené EČV a TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

V riešení
meno
Anonymný užívateľ 09. septembra 2019

Už pekných pár mesiacov sú na parkovisku pri Kinekuse odstavené 2 vraky vozidiel - Fiat Tipo a Daewoo Matiz. Pričom Daewoo sem bolo veľmi šikovne premiestnené po niekoľkomesačnom státí pri neďalekej pošte 4.

Súčasný stav je neakceptovateľný, hoci sa vraky nachádzajú na súkromnom pozemku. Kto a kedy konečne zabezpečí definitívne odstránenie a zlikvidovanie uvedených vrakov ?

10. september 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za nahlásenie podnetu.
Situáciu preveríme prostredníctvom Mestskej polície. Avšak výrazným limitom pre riešenie podnetu z našej strany je vlastníctvo parkoviska. O ďalšom postupe budeme informovať.
Kto? MsP - Prievidza
Kedy? preverenie - 37. týždeň

Michal Ďureje - hovorca mesta
16. september 2019

Odpoveď samosprávy

Vozidlá sa nachádzajú na súkromnom pozemku. Vo veci musí konať majiteľ pozemku, ktorému v prípade požiadania poskytneme nevyhnutnú súčinnosť (napr. zistenie majiteľa vozidla). Vozidlo Fiat bolo už odstránené.

MsP Prievidza

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania