Moštenická ulica-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Prievidza

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 15. októbra 2019

Pred nejakým časom sa podarilo ukončiť hulvátske státie autobusov SAD Prievidza na Košovskej ceste. Avšak nedávno si neďaleko odtiaľ našli priam ideálne miesto - autobusy stoja priamo v križovatke ciest Košovská - Moštenická. Autobusy tam stoja pravidelne a dlhší čas, vodiči evidentne chodia do neďalekého bufetu.

Kedy zasiahne MsP a skoncuje s porušovaním dopravných predpisov ?

16. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
podnet preverí MsP Prievidza.
Kto? MsP
Kedy? 42. týždeň

Michal Ďureje
hovorca mesta
24. október 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v dňoch od uverejnenia podnetu sme ani intenzívnymi kontrolami nezistili parkovanie autobusu na Košovskej ceste.

Milan Gatial
MsP
06. február 2020

Anonymný užívateľ

MsP ani intenzívnymi kontrolami nezistila státie autobusov v križovatke, hoci autobusy tam stoja DLHODOBO a PRAVIDELNE. Fotky hovoria za všetko.

Kedy sa tento problém konečne vyrieši ?!
10. február 2020

Odkazprestarostu.sk

Dobrý deň,

podnet bol opätovne zaslaný samospráve.

S pozdravom

Odkaz pre starostu
centarova.odkaz@gmail.com
12. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
v danom prípade by bolo efektívnym spôsobom riešenia okamžité privolanie hliadky mestskej polície na bezplatnom telefónnom čísle 159.

Mestská polícia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania