T. Vansovej - riešenie dopravnej situácie

Zodpovednosť za riešenie: Púchov

V riešení
meno
Milan Nemček 26. októbra 2020

Dobrý deň,
chcel by som Vás požiadať o prehodnotenie súčasného dopravného značenia na križovatke ciest Kukučínova a Terézie Vansovej. Prichádzajúce vozidlá z Kukučínovej, najmä v skorých ranných hodinách nedávajú prednosť v jazde vozidlám a cyklistom, prichádzajúcim z ulice Terézie Vansovej. Už som sa 2x stal takmer obeťou dopravnej nehody. Takmer každý sa tu pokúša "uliať" zastavenie do poslednej chvíle a mnohokrát sú autá "nastavané" do zákruty (viď priložené foto) a prednosť v jazde sa nedodržiava. Žiadam pridanie STOP-ky na Kukučínovej ceste, nakoľko príjazd z ulice T. Vansovej je neprehľadný aj vďaka chýbajúcemu osvetleniu na danej križovatke v skorých ranných hodinách.
Ďakujem

26. október 2020

Michal Č.

Tiež súhlasím s pridaním STOP-ky. Taktiež tá istá situácia na tej istej ceste - Spojová cesta a Terezie Vansovej. Tam by mala byť tiež pridaná STOP-ka. Veľa krát som musel dupnúť na brzdu aby sme sa nezrazili, keďže šoféri tam ani nebrzdia a myslia si, že sú na hlavnej ceste.
Ďakujem
30. október 2020

Odpoveď samosprávy

Váš podnet bude postúpený na najbližšiu komisiu dopravy a služieb.

Oddelenie dopravy a služieb
10. november 2020

Matej

Okrem toho, by bolo dobré obnoviť vodorovné značenie. Skutočne niektorí šoféri to berú "šrégom". Taktiež autobusy MHD "Včielka" tu absolútne neriešia značenie, pruhy, smer jazdy, točia sa rovno cez križovatku...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.