Odvoz odpadkov z areálu futbalového ihriska

Zodpovednosť za riešenie: Rajec

Vyriešený

Zaslal: Marián, 14. apríla 2017

Dobrý deň, v areáli futbalového ihriska pri multifunkčnom ihrisku sa pravidelne nachádzajú preplnené odpadkové koše.

Poprosím o nápravu.

Ďakujem.

25. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

situáciu sme vyriešili so zodpovedným správcom zariadenia.

S pozdravom

Ing. Ján Jasenovec, PhD. prednosta MsÚ Rajec

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.