Napadane lístie a blato

Zodpovednosť za riešenie: Rajecké Teplice

V riešení
meno
Obyvatelia ulice Osloboditelov 29. októbra 2017

Vážený zástupcovia mesta,chceme upozornit na problém v zákrute pri bare skala.Skuste sa príst pozret na stav vozovky.Je tam napadané lístie a z horičky naplavené blato,šírka vozovky je zužená mimimálne o jeden meter a nehovoriac o tom,ako sa v tej zákrute šmíka.Denne tadial rodičia vozia deti do školky.Ten nový stroj co Ste zakupili,je len pre centrum mesta?

30. október 2017

Odpoveď samosprávy

Vážení občania.
Po silných dažďoch došlo k naplaveniu hliny a napadaného lístia z kopca pri Bare Skala na ulici Osloboditeľov. Na túto skutočnosť vrátane fotodokumentácie nás dnes dopoludnia upozornila mestská polícia. Tento stav sa už odstraňuje pracovníkmi oddelenia technických služieb Mesta Rajecké Teplice. Zametacie auto slúži všetkým obyvateľom a postupne sa zametajú a aj sa budú zametať všetky ulice mesta, samozrejme aj mestská časť Poluvsie. Je vypracovaný plán údržby verejných priestranstiev, v zmysle ktorého sa budú ulice pravidelne čistiť. Ďakujeme Vám, že nie ste ľahostajní k nášmu mestu a pravidelne nás informujete o zistených nedostatkoch.


Ing. Miroslav Mikula, prednosta MsÚ
31. október 2017

Alena

Chcela by som doplniť, že to blato a kamenie udupané autami, ktoré opravujú halu patriacu kúpeľom, asi stroj nevyčistí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.