Burina na cestnom moste

Zodpovednosť za riešenie: Šaľa

Vyriešený

Zaslal: Peter, 11. júla 2016 Odoslané z mobilnej aplikácie

neviem či v meste Šaľa poznajú kosačky a krovinorez nakoľko už asi mesiac keď idem cez tento most burina si tu kvitne jedna radosť.

19. september 2016

Peter

pokosené

Diskusia

Diskusia k podnetu bola uzatvorená.

Podnet bol archivovaný a diskusia k podnetu uzatvorená. Pokiaľ problém pretrváva, prípade sa rovnaký problém vyskytuje opakovane, prosíme Vás o jeho aktualizáciu, alebo opätovné nahlásenie.

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.