Pokazené osvetlenie

Zodpovednosť za riešenie: Sečovce

Vyriešený
meno
Odkaz pre starostu 07. septembra 2015

Verejné osvetlenie na ulici SNP pri odbočke na Technické služby nefunguje.

08. september 2015

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Na miesto boli vyslaní pracovníci Technických služieb s plošinou. Problém je odstránený.


Ing. Lýdia Vereščáková, Kancelária primátora mesta

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.