Rozvodné skrine

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený

Zaslal: tibor, 01. mája 2015

Je pozoruhodné, že už viac ako dva roky si nikto z kompetentných nevšimol, kde sa uchyľujú bezdomovci v Senici a v akých podmienkach dokážu prežívať a to dokonca aj v zime.Pri STAR CENTRE od hlavnej ulice na sídlisko Sotina v jednej takejto stavbe - asi pôvodne rozvodná skriňa jeden občan prespáva a z druhej si urobil skládku už nepotrebného ošatenia a iného odpadu a že je to dobré miesto na množenie hlodavcov, na to už asi netreba ani poukazovať

12. máj 2015

Odpoveď samosprávy

Váš podnet riešime v spolupráci s oddelením výstavby. Zisťujeme, kto postavil tieto stavby, lebo na tomto mieste žiadne objekty v mapách zakreslené nie sú. Po zistení majiteľa bude vec doriešená mestskou políciou. Ak majiteľa nezistíme, bude musieť tento priestor vyčistiť na svoje náklady mesto.

Rastislav Janák
náčelník MsP
27. júl 2015

tibor

Myslím, že je na zamyslenie, aby sa zisťoval vlastník stavby v Senici takmer tri mesiace .....asi preto, že je dovolenkové obdobie.... a mimochodom, v posledných dňoch niekto nahromadený odpad podpálil...ešte, že tam neoddychoval nájomník- bezdomovec, domyslíme si možné následky, tak to konečne už niekto vyčistí ??? a potom, môžete hľadať vlastníka stavby aj do Vianoc...prípadne aj tých najbližších...
autor príspevku
28. júl 2015

tibor

Aktualizuáciu som okomentoval v diskusii, nemám síl to opakovať ...!!!! foto prikladám
28. júl 2015

tibor

30. december 2016

Odpoveď samosprávy

Rozvodné skrine boli odstránené.

Lucia Vajdová, Oddelenie informatiky a komunikácie s verejnosťou MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.