Skládka

Zodpovednosť za riešenie: Senica

Vyriešený

Zaslal: Peter, 12. marca 2017

Zakladame novu skladku? Pri vstupe na cyklotrasu zo Sotinej nad mlynom je pri hlavnej ceste zalozena skladka asi z bytoveho jadra (je tam aj wc misa atd). Asi by bolo vhodne znovu spropagovat ze mame v SE zberny dvor.

02. január 2018

Odpoveď samosprávy

Skládka bola odstránená.

Jozef Valúšek, Oddelenie výstavby MsÚ

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.