Zničený trávnik

Zodpovednosť za riešenie: Stropkov

Vyriešený

Zaslal: Jana Fiľarská, 29. marca 2017

Prečo taký necitlivý zásah do krásneho trávnika pri budove bývalej tzv. slobodárky na ulici Matice slovenskej? Je to hotová spúšť - hlboké koľaje, zničený trávnik. Hrozný pohľad. Najkrajšie prostredie v Stropkove je zničené. Denne tadiaľ chodím do práce a pri pohľade na takú spúšť si kladiem otázku: kto je zodpovedný za také niečo? Kontroluje niekto pracovníkov v teréne?

11. apríl 2017

Odpoveď samosprávy

Uvedený problém sme s dodávateľom stavby riešili hneď po jeho zistení za prítomnosti zástupcov mesta i mestskej polície. Priestranstvo bolo poškodené z dôvodu, že do areálu materskej školy bol navážaný materiál na prebiehajúcu rekonštrukciu a z objektívnych dôvodov nebolo možné využiť inú prístupovú cestu. V súčastnosti je už vyriešený aj problém s prístupom a dodávateľ bude využívať iný vjazd do areálu. Na kontrolnom dni 6. apríla sme dohodli postup, ako dať uvedenú lokalitu do pôvodného stavu na náklady dodávateľa stavby. Úprava priestranstva prebehne v najbližšom období.

Dušan Lukáč, vedúci strediska mestského podniku Služba
11. apríl 2017

Jana Fiľarská

Verím :)

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.