Oprava stĺpika pri Samirovi

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Stupava

V riešení

Zaslal: Róbert Mifkovič, 12. septembra 2017

Prosím narovnajte vytrhnutý stĺpik na Námestí svätej trojice za kostolom. Niekto do neho asi nacúval.

13. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Váš podnet sme zaevidovali a postúpili na riešenie VPS Stupava. O riešení podnetu Vás budeme priebežne informovať.

Mgr. Zuzana Lovíšková
vedúca oddelenia všeobecnej a vnútornej správy
22. september 2017

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

stĺpik bol zamestnancami VPS Stupava opravený.

Mgr. Zuzana Lovíšková
vedúca oddelenia všeobecnej a vnútornej správy

Diskusia

Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Aktualizovať podnet »
Máte nové informácie o podnete?
Pošlite nám jeho aktualizáciu.
Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.